O firmie

O firmie


Biuro Nieruchomości FACTOR,
na rynku od 2000 roku, mieści się w samym centrum Lublina, w zabytkowej kamienicy, przylegającej do baszty, stanowiącej pozostałości dawnych murów miejskich.

 

FACTOR zajmuje się obrotem nieruchomościami i ich wyceną oraz szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości, szczególnie:

  • pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży oraz zakupie nieruchomości mieszkalnych w Lublinie i regionie,
  • badaniem i regulowaniem stanu prawnego obiektów,
  • poszukiwaniem i pozyskiwaniem dla Klientów terenów inwestycyjnych, nieruchomości komercyjnych, w tym zabytkowych kamienic oraz zespołów pałacowo-parkowych
  • komercjalizacją obiektów

Współpracujemy z właścicielami, zarządcami nieruchomości, rzeczoznawcami i deweloperami, a także z bankami i innymi agencjami nieruchomości, wspólnie podnosząc jakość usług na lokalnym i ogólnopolskim rynku nieruchomości. Wartości jakimi kierujemy się na co dzień wynikają z naszych rodzinnych tradycji – cenimy sobie stabilność i bezpieczeństwo oraz rzetelną pracę i wzajemny szacunek.

Właścicielka biura, Teresa Reszko posiada licencję zawodową nr 1148 pośrednika obrotu nieruchomościami. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS i Europejskiej Akademii Nieruchomości. Posiada tytuł radcy prawnego i służy pomocą w zakresie prawa dotyczącego gospodarki nieruchomościami.

Jest mamą dwóch synów oraz szczęśliwą babcią dwóch wnucząt. Od czasów studiów mieszka w Lublinie i czuje się organicznie związana z miastem. Udziela się towarzyszko i społecznie w różnych organizacjach, m.in. wspiera Lubelską Akcję Charytatywną. Wieczorami gra w brydża i planuje kolejne podróże. Swoją pasją do nieruchomości zaraziła syna Jacka, który od blisko 15 lat wspólnie z mamą prowadzi Biuro Nieruchomości FACTOR.

Call Now Button