Numer oferty: ANM-MS-32954

Lublin, Sławin,Botanik, Polska

700000.00 zł Sprzedaż
Mieszkanie
  • Ilość pokoi: 3
  • 59.40 m2

Opis

Bardzo atrakcyjne mieszkanie, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji (os. Botanik, blisko centrum, prestiżowa lokalizacja – jedna z najlepszych w Lublinie, w sąsiedztwie nowe bloki, dużo zieleni, park na górkach czechowskich, w niedalekiej odległości punkty handlowo, usługowe, przychodnie, szkoła).

Mieszkanie w stanie idealnym, nadaje sie do zamieszkania od zaraz beż żadnych nakładów inwestycyjnych. Sprzedawane z kompletną zabudową kuchenną (pod wymiar, ze sprzętem AGD w zabudowie), częściowe umeblowanie w pokojach, duże szafy w stałej zabudowie, pralka w łazience.

Bardzo funkcjonalny rozkład (salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie + duża łazienka + oddzielne WC + przedpokój), 2 duże balkony. Mieszkanie wyśmienite dla rodziny 3-4 osobowej. Dwustronne, słoneczne, bardzo jasne, ustawne.

Cena 700.000 zł + 50.000 zł za miejsce parkingowe (prywatne miejsce garażowe na parkingu przed blokiem).

Termin wydania: od zaraz

CENA: 700000.00zł

Dodatkowe informacje

Okna: PCV
Opłaty w czynszu: woda/ryczałt na wodę
Opłaty wg liczników: woda
Stan lokalu: bardzo dobry
Winda: tak
Powierzchnia pokoi: 24, 11, 10
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny - połączony z salonem
Rodzaj budynku: blok
Balkon: jest
Ilość balkonów: 2
Piętro: 2p
Ilość pięter w budynku: 6
Cena za m2: 11784.51
Rok budowy: 2019
Powierzchnia działki: 0.00
Ilość łazienek: 2
Typ kuchni: z nowoczesną zabudową kuchenną
Technologia budowlana: silikat
Podłoga łazienki: panele podłogowe
Ogrzewanie: C.O. miejskie

Skontaktuj się z nami:
Telefon
81 536 03 30
Email
factor@factor.lublin.pl
ANM-MS-32954

Galeria zdjęć

 
Zadzwoń do nas